BERU GER024 - Generatorregulator - BM Auto


BERU GER024 - Generatorregulator

Alle priser på reservedele er inklusiv udskiftning og montering.

Du kan booke værkstedstid ifm. køb af reservedele direkte her på hjemmesiden.

GER024

Norm. pris: 975,18 kr

Rabat: -30% KUN: 682,62 kr
546,10 kr ekskl. moms

Læg i kurv

RABAT!

Tekniske data

    Spænding [V] 14,4
    Producentbegrænsning BOSCH

REFERENCENUMRE FRA PRODUCENTER

    ALFA ROMEO 105366502800
    ALFA ROMEO 510610000000
    ALFA ROMEO 530165
    BERU GER024
    BMW 12321244409
    BMW 12321350052
    BMW 12321358109
    BMW 12321358134
    BMW 12328708000
    BMW 1244409
    BMW 1350052
    BMW 1355456
    BMW 65311359039
    BMW 8708000
    BOSCH 0120400537
    BOSCH 0120400607
    BOSCH 0120400620
    BOSCH 0120400630
    BOSCH 0120400654
    BOSCH 0120400716
    BOSCH 0120400726
    BOSCH 0120400728
    BOSCH 0120400758
    BOSCH 0120400764
    BOSCH 0120400767
    BOSCH 0120400771
    BOSCH 0120400803
    BOSCH 0120400808
    BOSCH 0120400815
    BOSCH 0120400840
    BOSCH 0120400852
    BOSCH 0120400858
    BOSCH 0120400869
    BOSCH 0120450001
    BOSCH 0190062001
    BOSCH 0190062002
    BOSCH 0190062004
    BOSCH 0190062005
    BOSCH 0190062007
    BOSCH 0190600001
    BOSCH 0190600004
    BOSCH 0190600005
    BOSCH 0190600006
    BOSCH 0190600008
    BOSCH 0190600009
    BOSCH 0190600010
    BOSCH 0190600011
    BOSCH 0190600012
    BOSCH 0190600013
    BOSCH 0190600014
    BOSCH 0190600016
    BOSCH 0190600018
    BOSCH 0190600020
    BOSCH 0190600021
    BOSCH 0190601001
    BOSCH 0190601002
    BOSCH 0190601003
    BOSCH 0190601006
    BOSCH 0190601007
    BOSCH 0190601008
    BOSCH 0190601009
    BOSCH 0190601010
    BOSCH 0190601011
    BOSCH 0190601012
    BOSCH 0190601013
    BOSCH 0190601017
    BOSCH 0192062001
    BOSCH 0192062004
    BOSCH 0192062005
    BOSCH 0192062007
    BOSCH 9120080031
    BOSCH 9120080054
    BOSCH 9120080094
    BOSCH 9120080101
    BOSCH 9120080102
    BOSCH 9190085001
    BOSCH 9190087011
    CITROËN AL5351
    CITROËN AL535101
    CITROËN AL535101A
    DAF 266941
    DEUTZ-FAHR 01160363
    DEUTZ-FAHR 01160376
    DEUTZ-FAHR 1160373EF89761
    DEUTZ-FAHR 1163008
    DEUTZ-FAHR 2404405
    DUCELLIER 510003
    DUCELLIER 519002
    DUCELLIER 8375
    ECHLIN INTERNATIONAL VR503
    FAUN 1713068
    FAUN 1713075
    FAUN 1713094
    FENDT F181900010020
    FIAT 4224067
    FIAT 4224467
    FIAT 75213456
    FIAT 75218018
    FIAT 8122182
    FIAT 82264822
    FORD 11436766
    FORD 11444237
    FORD 11444238
    FORD 11444273
    FORD 444238
    FORD 5000995
    FORD 5011363
    FORD 5018311
    FORD 6025611
    FORD 72VG10316AA
    FORD 74BB10316AA
    HANOMAG 10011548306
    HANOMAG 1840010210
    HANOMAG 5401460037
    HELLA 5DR004243041
    HELLA 5DR004243071
    HENSCHEL 0922789
    HENSCHEL 922367
    HENSCHEL 922789
    IVECO 01160363
    IVECO 01160376
    IVECO 01163008
    IVECO 0144440748
    IVECO 08122182
    IVECO 1160363EF8976
    IVECO 1160376EF89761
    IVECO 8198177
    IVECO T1H7615
    IVECO T2H7615
    IVECO T4H7615
    KÄSSBOHRER 7423018000
    KÄSSBOHRER 74230180000
    KÄSSBOHRER 75218018
    KÄSSBOHRER 82264822
    LAMBORGHINI 294290600
    LUCAS ELECTRICAL 21221392
    LUCAS ELECTRICAL 21931004
    LUCAS ELECTRICAL 21931013
    LUCAS ELECTRICAL NCB205
    LUCAS ELECTRICAL NCB403
    MAGNETI MARELLI 63400006
    MAGNETI MARELLI 64800001
    MAGNETI MARELLI 940038003
    MAN 51256017037
    MAN 81256010002
    MAN 81256010003
    MAN 81256010004
    MAN 81256010005
    MAN 81256010021
    MAN 90801101270
    MERCEDES-BENZ 0001548506
    MERCEDES-BENZ 0011545106
    MERCEDES-BENZ 0011546806
    MERCEDES-BENZ 0011546906
    MERCEDES-BENZ 0011548406
    MERCEDES-BENZ 0011548506
    MERCEDES-BENZ 0021541506
    MERCEDES-BENZ 0021542006
    MERCEDES-BENZ 0021542806
    MERCEDES-BENZ 0021543006
    MERCEDES-BENZ 0021543606
    MERCEDES-BENZ 0021546206
    MERCEDES-BENZ 0021547406
    MERCEDES-BENZ 3455477002
    MOTOROLA 519003
    MOTOROLA 9AL2628P
    MOTOROLA 9AL2689K
    MWM 605251100004
    MWM 605711100025
    MWM 605711110025
    MWM 605711110026
    MWM 905711110012
    MWM 905711110014
    OPEL 03472419
    OPEL 1204226
    OPEL 1204229
    OPEL 1204230
    OPEL 1204231
    OPEL 1204235
    OPEL 1204239
    OPEL 1204254
    OPEL 1204325
    OPEL 1204439
    PARIS-RHONE AYC2112
    PARIS-RHONE YL414
    PORSCHE 90160320301
    PORSCHE 90160320600
    PORSCHE 90160320601
    PORSCHE 90160320602
    RENAULT 5000081172
    RENAULT 5000255685
    RENAULT 5000273021
    RENAULT 5001001392
    RENAULT 7701014809
    SAAB 7326176
    SAAB 7334634
    SAAB 8512410
    SAAB 8558306
    SCANIA 229511
    SCANIA 263903
    SCANIA 68463
    SEAT HB90600000
    SEV-MARCHAL 71212402
    SEV-MARCHAL 71212602
    SEV-MARCHAL 71271102
    SEV-MARCHAL 71312002
    SEV-MARCHAL 71314102
    SEV-MARCHAL 71333102
    SEV-MARCHAL 71427102
    SEV-MARCHAL 71427202
    SEV-MARCHAL 71655102
    SEV-MARCHAL 71770002
    SEV-MARCHAL 72160602
    SEV-MARCHAL 72160702
    SEV-MARCHAL 72160902
    SEV-MARCHAL 72210002
    SEV-MARCHAL 72317102
    SEV-MARCHAL 72317202
    SEV-MARCHAL 72711102
    SEV-MARCHAL 72717002
    SEV-MARCHAL 72717202
    SEV-MARCHAL 72717302
    SEV-MARCHAL 72717402
    SIMCA 0011160363
    SIMCA 001160363
    STEYR 609F090016
    STEYR 609F090017
    STEYR 609F090019
    STEYR 614090017
    VAG 021903803
    VAG 021903803A
    VAG 028903803
    VAG 043903803A
    VAG 043903803B
    VAG 059903803
    VAG 059903803A
    VAG 411903803A
    VALEO 097163
    VALEO 100067
    VALEO 436307
    VALEO 505043
    VALEO 579002
    VALEO 72062802
    VALEO 72317202
    VALEO 72510502
    VALEO 72717502
    VALEO 7564AB
    VALEO 7564B
    VALEO 7595AB
    VALEO 7595B
    VALEO 7599AB
    VALEO 7599B
    VALEO 78700
    VALEO 97163
    VALEO NC328
    VOLVO 1214719
    VOLVO 1234519
    VOLVO 1308030
    VOLVO 241534
    VOLVO 241808
    VOLVO 241960
    VOLVO 246585
    VOLVO 248279
    VOLVO 266941
    VOLVO 294945
    VOLVO 507142
    VOLVO 530878
    VOLVO 531914
    VOLVO 588950
    VOLVO 6212039
    VOLVO 70864

PASSER TIL FØLGENDE MODELLER