BERU GER002 - Generatorregulator - BM Auto


BERU GER002 - Generatorregulator

Alle priser på reservedele er inklusiv udskiftning og montering.

Du kan booke værkstedstid ifm. køb af reservedele direkte her på hjemmesiden.

GER002

Norm. pris: 804,06 kr

Rabat: -35% KUN: 522,64 kr
418,11 kr ekskl. moms

Læg i kurv

RABAT!

Tekniske data

    Spænding [V] 14,5
    Producentbegrænsning BOSCH
    Alternativt
    Diameter [mm] 32

REFERENCENUMRE FRA PRODUCENTER

    ALFA ROMEO 119130506100
    ALFA ROMEO 119130506132
    ALFA ROMEO 701656
    ALFA ROMEO 701656000000
    BERU GER002
    BMW 05710950
    BMW 05710957
    BMW 12311268073
    BMW 12311268387
    BMW 12311356063
    BMW 12311710732
    BMW 1286073
    BMW 1286387
    BOSCH 0192052001
    BOSCH 0192052002
    BOSCH 0192052003
    BOSCH 0192052004
    BOSCH 0192052005
    BOSCH 0192052006
    BOSCH 0192052008
    BOSCH 0192052011
    BOSCH 0192052012
    BOSCH 0192052013
    BOSCH 0192052014
    BOSCH 0192052017
    BOSCH 0192052018
    BOSCH 0192052019
    BOSCH 0192052022
    BOSCH 0192052024
    BOSCH 0192052025
    BOSCH 0192052026
    BOSCH 0192052028
    BOSCH 0192052031
    BOSCH 1197311000
    BOSCH 1197311001
    BOSCH 1197311002
    BOSCH 1197311090
    DEUTZ-FAHR 1173068
    DEUTZ-FAHR 1177496
    DEUTZ-FAHR 1306557
    DEUTZ-FAHR 1320407
    DEUTZ-FAHR 8122153
    DUCELLIER 592973
    ECHLIN INTERNATIONAL VR506
    FENDT X8330060011010
    FIAT 42490291
    FIAT 4474755
    FIAT 4475269
    FIAT 4475296
    FIAT 4701484
    FIAT 4731653
    FIAT 7073503
    FIAT 82302913
    FIAT 9927829
    FIAT 9933186
    FIAT 9934791
    FIAT 9936532
    FIAT 9940343
    FIAT 9950085
    FORD 1447502
    FORD 1477502
    FORD 5011364
    FORD 501244
    FORD 5012444
    FORD 5013273
    FORD 6036646
    FORD 6057627
    FORD 71BB10316AA
    FORD 74GB10316AA
    FORD 76BB10300EA
    FORD 78GB10300AA
    FORD 78GB10316AA
    FORD 81DB10316AA
    FORD A830X10316FA
    FORD A840X10316CA
    GENERAL MOTORS 90009353
    GENERAL MOTORS 94626061
    HATZ 490037400
    HELLA 5DR004241001
    HELLA 5DR004241151
    HELLA 5DR004241157
    HELLA 5DR004241246
    HELLA 5DR004241331
    IHC 3079037R91
    IHC 3079123R91
    INTERN. TRACTOR CO. 3079037R91
    INTERN. TRACTOR CO. 3079123R91
    INTERN. TRACTOR CO. 3079412R91
    INTERN. TRACTOR CO. A186189
    IVECO 01173068
    IVECO 01173069
    IVECO 01306557
    IVECO 01308784
    IVECO 08122153
    IVECO 08123625
    IVECO 42484638
    IVECO 42490291
    IVECO 8123625
    KÄSSBOHRER 7423025000
    KHD 1173068
    KHD 1177496
    KHD 1306557
    KHD 1320407
    KHD 8122153
    LAMBORGHINI 294295100
    LAMBORGHINI 294390903
    LANCIA 4475296
    LANCIA 82302913
    LANCIA 9950085
    LETRIKA AER1503
    LETRIKA AER1505
    LETRIKA AER1506
    LETRIKA AER1508
    LETRIKA AER1510
    LETRIKA AER1527
    LETRIKA AER7201
    LETRIKA AER7207
    LETRIKA NRE121301
    LUCAS ELECTRICAL 01221152
    LUCAS ELECTRICAL 21221347
    LUCAS ELECTRICAL 21221373
    LUCAS ELECTRICAL 212214411
    LUCAS ELECTRICAL 21931009
    LUCAS ELECTRICAL UCB400
    MAGIRUS-DEUTZ 42484638
    MAGNETI MARELLI 58120024
    MAGNETI MARELLI 581200240000
    MAGNETI MARELLI 581200300000
    MAGNETI MARELLI 64808010
    MAGNETI MARELLI 64808011
    MAGNETI MARELLI 64808012
    MAGNETI MARELLI 64808100
    MAGNETI MARELLI 64808109
    MAGNETI MARELLI 940038008
    MAGNETI MARELLI RTT110A
    MAGNETI MARELLI RTT110AABABT
    MAGNETI MARELLI RTT110AB
    MAGNETI MARELLI RTT110ABT
    MAN 81256016020
    MASSEY-HARRIS 3188023M1
    MERCEDES-BENZ 0021540606
    MERCEDES-BENZ 0021541806
    MERCEDES-BENZ 0021542506
    MERCEDES-BENZ 0021543206
    MERCEDES-BENZ 0021545806
    MOTORCRAFT EGR350
    MOTOROLA 505055
    MOTOROLA 9RC7062
    OPEL 1204244
    OPEL 1204246
    OPEL 1204252
    SAAB 8558306
    SAAB 8559577
    SAAB 8559585
    SAAB 8581779
    SEAT 0003894469
    SEAT 0003899291
    SEAT 3894469
    SEAT 3899291
    SEAT NG98102329
    SIMCA 009927829
    STEYR 30800090740
    STEYR 61000090742
    TALBOT 0043269200
    VOLVO 244332
    VOLVO 244612
    VOLVO 692061
    VW 028903803A
    VW 049903803B
    VW 049903803E
    VW 049903803F
    VW 052903803
    VW 053903803
    VW 059903803B
    VW 059903803C
    VW 070903803A

PASSER TIL FØLGENDE MODELLER