ELSTOCK 83-0503 - Bremsekaliper - BM Auto


ELSTOCK 83-0503 - Bremsekaliper

Alle priser på reservedele er inklusiv udskiftning og montering.

Du kan booke værkstedstid ifm. køb af reservedele direkte her på hjemmesiden.

83-0503

Norm. pris: 1 433,60 kr

Rabat: -30% KUN: 1 003,52 kr
802,82 kr ekskl. moms

Læg i kurv

RABAT!

Tekniske data

    Monteringsside højre foraksel | bagved akslen
    Producentbegrænsning ATE
    Bremseskivetype ventileret
    Calipertype Kaliber (1 stempel)
    Bremseskivetykkelse [mm] 25
    Stempel Ø [mm] 57
    til bremseskivediameter [mm] 312 | 288 | 282
    til PR-nummer 1ZC/LB/LE/LF/LT

REFERENCENUMRE FRA PRODUCENTER

    ATE 11357185212
    ATE 11957198352
    ATE 24357185215
    AUDI 4B0615124
    AUDI 8D0615124B
    BENDIX 694024B
    BOSCH 0986474070
    Brake ENGINEERING CA2891R
    Brake ENGINEERING CA3080R
    BREMBO F85133
    BREMBO F85180
    BUDWEG CALIPER 342483
    BUDWEG CALIPER 343164
    CARDONE 384024
    CEF SCA6185
    DELCO REMY DC82483
    DELCO REMY DC82843
    DELPHI LC7319
    DRI 3234710000
    DRI 3253000
    DRI 3253000000
    DRI 3253000010
    DRI 3253000100
    DRI 3253000110
    ELSTOCK 830503
    ELSTOCK 830503000
    ELSTOCK 830503001
    ELSTOCK 830503004
    ELSTOCK 830503007
    ELSTOCK 831374000
    ELSTOCK 831374004
    FRIESEN QBS4370
    FTE RS571317A0
    FTE RS571408A0
    FTE RX571408A0
    GENERAL RICAMBI AU6104
    NK 214790
    sbs 1301214790
    TRW BHX187
    TRW BHX187E
    UBD 54011
    VAG 8E0615124A

PASSER TIL FØLGENDE MODELLER